Novinky ze světa QNAP

QNAP NAS řada TVS-x72XU

Tchaj-pei, Tchaj-wan, 18. prosince 2018 – Společnost QNAP® Systems, Inc. (QNAP), přední dodavatel úložných, síťových a výpočetních řešení, dnes představila řadu NAS TVS-x72XU pro instalaci do racku s procesorem Intel® Core™ 8. gen., která obsahuje modely s 8, 12, 16 a 24 pozicemi a 9-pozicový hybridní úložný model, který podporuje čtyři 3,5" HDD a pět 2,5" SSD. Celá produktová řada je vybavena dvěma porty 10GbE SFP+ SmartNIC, možností rozšíření PCIe a výstupem HDMI 2.0 (4K při 60 Hz). Ve spojení s exkluzivními technologiemi společnosti QNAP, jako je softwarově definovaný SSD over-provissioning a komplexní virtualizace, splňuje řada TVS-x72XU požadavky jako vysokorychlostní úložiště, spolupráce, zálohování, obnova po havárii a aplikace iSCSI, které jdou nad rámec základních každodenních potřeb podniku.

Plex pro QNAP ARM NAS

Tchaj-pei, Tchaj-wan, 17. prosince 2018 – Společnost QNAP® Systems, Inc. s potěšením oznamuje, že aplikaci Plex® nyní podporují modely NAS s procesory ARMv8 společnosti QNAP, a to TS -128A, TS-228A a TS-328. Uživatelé těchto zařízení NAS si nyní mohou stáhnout aplikaci Plex Media Server z QTS App Center.

QNAP aaptéry QNA Thunderbolt 3 – 10GbE

Tchaj-pej, Tchaj-wan, 13. prosince 2018 – Společnost QNAP® Systems, Inc. dnes představila řadu adaptérů QNA Thunderbolt™ 3 – 10GbE, které uživatelům dostupnou metodou umožňují připojit počítače s portem Thunderbolt 3 (konektor typu USB-C) k sítím 10GbE. Díky adaptéru řady QNA mohou uživatelé využívat dvojí možnost připojení – Thunderbolt 3 i 10GbE, a díky tomu rychlejší přenosy dat s lepším využitím sítě.

QNAP rack Ryzen NAS TS-977XU

Tchaj-pei, Tchaj-wan, 10. prosince 2018 – Společnost QNAP® Systems, Inc. dnes představila řadu NAS – TS-977XU AMD Ryzen™, tedy svůj první 1U NAS s hybridní strukturou. Tato řada poskytuje čtyři 3,5" pozice pro diskové jednotky SATA a pět 2,5" pozic pro diskové jednotky SATA SSD, takže uživatelé mohou využívat cache a úložiště s automatickým stupňováním Qtier™ a využít revoluční technologie společnosti QNAP, kterou je softwarově definovaný SSD over-provissioning. TS-977XU také poskytuje vyvážené virtualizační aplikace, čímž podnikům a organizacím nabízí vysoce účinné a nákladově efektivní úložné řešení.

QNAP NAS řada TVS-x72XT s Thunderbolt 3

Tchaj-pej, Tchaj-wan, 6. prosince 2018 – Společnost QNAP® Systems, Inc. dnes uvedla novou řadu NAS TVS-x72XT vybavenou procesory Intel® Core™ 8. generace s rychlou konektivitou 10GBASE-T i Thunderbolt™ 3 pro náročné aplikace a plynulou editaci videí 4K v reálném čase. Díky podpoře M.2 PCIe NVMe SSD a grafických karet umožňuje řada TVS-x72XT zvýšit výkon a vytvořit škálovatelné pracovní prostředí pro spolupráci a vysokorychlostní sdílení souborů.

QNAP - karta Mustang 200

Tchaj-pej, Tchaj-wan, 3. prosince 2018 - Společnost QNAP® Systems, Inc. dnes uvedla na trh výpočetní akcelerátor Mustang-200 v podobě přídavné PCIe karty se dvěma CPU a síťovou konektivitou 10GbE (k dispozici s procesory Intel® Core™ i5 / Core™ i7 / Celeron®). Instalací karty do slotu PCIe kompatibilního zařízení QNAP NAS (nebo PC) přidají uživatelé do svého systému dva procesory pro zvýšení výpočetních možností a flexibilní posílení výkonu své infrastruktury IT a aplikací.

QNAP hi-fi NAS HS-453DX

Tchaj-pej, Tchaj-wan, 29. listopadu 2018 – Společnost QNAP® Systems, Inc. dnes uvedla na trh HS-453DX, tiché zařízení NAS, které má čtyřjádrový procesor Intel® Celeron®, výstup HDMI 2.0 (4K 60 Hz), 4K překódování v reálném čase a vysokorychlostní konektivitu 10GbE. HS-453DX má moderní design a pasivní chlazení, takže jde o ideální doplněk pro obývací pokoje a stávající systémy domácího kina. Model HS-453DX také získal cenu CES 2019 Innovation Award a Computex d&i Award za vysoce kvalitní produktový design.

QNAP Veeam ready

Tchaj-pej, Tchaj-wan, 27. listopadu, 2018 – Společnost QNAP® Systems, Inc. dnes oznámila, že několik podnikových NAS systémů od QNAP, včetně modelů ES1640dc v2 a TES-1885U, získalo certifikaci Veeam® Ready. Veeam Software, významný hráč na poli inteligentní správy dat pro Hyper-Available Enterprise™, certifikoval systémy QNAP NAS jako Veeam Ready Repository, čímž stvrzuje, že tyto systémy dosahují nezbytného výkonu pro efektivní obnovení s Veeam® Backup & Replication™ pro virtuální prostředí na platformách VMware® vSphere™ a Microsoft® Hyper-V®.