Super Snyc iTunes

Všechny věci, které nejdou zařadit do ostatních témat, např. diskuze a otázky o Linuxu, Apple, Windows.
Odpovědět
Pappe
Příspěvky: 19
Registrován: 22 črc 2020, 10:22
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Super Snyc iTunes

Příspěvek od Pappe »

Dobrý den,
Stáhl jsem si aplikaci Super Sync iTunes, abych měl přistup ke své iTunes hudební knihovně v soukromé síti pro přehráváni pomoci streamovaci audio techniky Bose.
Po instalaci do NAS jsem zjistil, že to po mne chce ještě placenou instalaci do desktop zařízení. Provedeno.
Jenže teď mám knihovnu v pc, kde je standardně v iTunes a nemohu přijít na to, jak ji synchronizovat do NAS.
Bonužel vývojář aplikace neposkytuje podporu a ne jeho stránkách není uvedený postup.
Podpora qnap neví, jde o aplikaci 3 strany.
Má někdo zkušenost a vi, jak propojit aplikaci Super Sync iTunes v NAS s knihovnou iTunes v pc?
Pokud tato aplikace nefunguje spolehlivě a správné, má qnap své řešení pro iTunes knihovnu do NAS?
Děkuji
Pappe
Příspěvky: 19
Registrován: 22 črc 2020, 10:22
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Super Snyc iTunes

Příspěvek od Pappe »

Vyřešeno pomocí vzdáleného připojení přes qnap tiket.
Uživatelský avatar
lars
Příspěvky: 2048
Registrován: 21 říj 2015, 21:43
Kontaktovat uživatele:

Re: Super Snyc iTunes

Příspěvek od lars »

Tak to je supr - jsou to kluci šikovní 8-)
Něco bližšího, jak to vyřešili nemáte k dispozici?
Pappe
Příspěvky: 19
Registrován: 22 črc 2020, 10:22
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Super Snyc iTunes

Příspěvek od Pappe »

Už potřetí píšu odpověď, 2x se mi neodeslala...

Bohužel ne. Připojili se přes teamviewer a docela se s tím trápili. A protože to bylo o několika pokuse a omylech, tak jsem se po chvíli ztratil a najednou to bylo.
Fakt je ten, že mám teď sjednocené iTunes media jak v iTunes, tak v desktopu i v NAS a můžu odkudkoli pustit jakýkoli playlist na jakémkoli síťovém přehrávači. Jak smart TV tak Bose apod.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti