nastavení LAN

Témata týkající se správy systému, jako jsou SNMP, nastavení napájení, logování, S.M.A.R.T. statusy a bezpečnostní služby.
Odpovědět
Lukaspre
Příspěvky: 2
Registrován: 22 pro 2018, 00:28
Kontaktovat uživatele:

nastavení LAN

Příspěvek od Lukaspre »

Zdravím,
mohu se zeptat mám poslední verzi FW na TS-231P.
Problém mám v tom, že pokud kliknu na "Kontrola aktualizací" napíše mě NAS : Nelze provést aktualizaci firmware. Ověřte prosím sítové připojení .... . Přitom NAS je na internetu vidím i nějaký příchozí a odchozí pohyb. Lze se na něj připojit i z venčí přes pevnou IP.
Nejde mě také v DownloadStation 5 stahovaní např torrentu. Vůbec se mě nerozjede stahování. Pokud chci stáhnout soubor z odkazu např z uložto stahování se rozjede.
Pokud kliknu na ControlPanel - Sítový a virtuálbní přepínač - vyběhne mě hláška "Sítový a virtuální přepínač opravil chyby v původní konfiguraci systému během migrace do systému QTS 4.3.5 Nastavení DNS jsou dostupná na každém adaptéru. POkud jste před migrací zvolili možnost Pevné nastavení DNS, budou nyní pro každý adaptér vybrána první dvě aktivní nastavení"
DNS jsem zkoušel na každém adaptérů bud napevno co mám od poskytovatele nebo auto. Zkoušel jsem také odpojit jeden z LAN a bez úspěchu.

POkud chci stahovat torrent z např PC jde bez problému. Zkoušel jsem na síti nechat připojenou jenom NAS a také bez úspěchu.

V minulosti vše jelo. Nehrabal jsem se v tom...

díky
Přílohy
1.JPG
2.JPG
3.JPG
Uživatelský avatar
lars
Příspěvky: 2049
Registrován: 21 říj 2015, 21:43
Kontaktovat uživatele:

Re: nastavení LAN

Příspěvek od lars »

Zkoušel jste kontaktovat QNAP technickou podporu přes helpdesk?
Pomohli vám?
Co vám odepsali?
Lukaspre
Příspěvky: 2
Registrován: 22 pro 2018, 00:28
Kontaktovat uživatele:

Re: nastavení LAN

Příspěvek od Lukaspre »

Dobrý den,
nakonec jsem se dočetl někde že stačí resetovat nastavení NAS + nainstalovat aplikaci Malware Remover. Tímto vyřešeno.
calltrace
Příspěvky: 10
Registrován: 03 led 2019, 16:39
Kontaktovat uživatele:

Re: nastavení LAN

Příspěvek od calltrace »

K te Download station - nepouzivate cztorrent ? Nedavno zmenili autentizacni protokol na vyssi verzi, a ta zatim neni podporovana v Download Station - resenim je v tuto chvili napr rtorrent zde : https://qnapclub.eu/en/qpkg/376
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů