DOCKER / NextCloud - nelze přistupovat do datové složky

Diskuze nad všemi aplikacemi v NAS a balíčků QPKG.
Odpovědět
Uživatelský avatar
OndrejCZE
Příspěvky: 12
Registrován: 22 zář 2022, 12:52
Kontaktovat uživatele:

DOCKER / NextCloud - nelze přistupovat do datové složky

Příspěvek od OndrejCZE »

Ahojte,

zatím si hraji s Container stationem a zarazilo mě to že nemůžu přistupovat do datové složky kde se ukládají fotky a data z NextCloudu. Viz screen.
can not read_.png
A další obecný dotaz. Když mám vytvořené nějaké "projekty" v Containeru, tak jak je snadno vyexportuji a následně vyexportuji třeba do jiného NASu? Když jsem použil funkci export/import tak daný contejner pak nechtěl bootovat a zasekl se na černé obrazovce a nic nedělal. Stejný připad se děje když mám například nějaký lixux, nastavím vše. Pak ho exportuji. A smažu z QNAPu. A následně to importuji do stejného NASu tak taky nebootuje :-(

Existuje na to nějaký tool ?

Děkuji všem za odpovědi.
Din0
Příspěvky: 14
Registrován: 02 led 2023, 14:22
Kontaktovat uživatele:

Re: DOCKER / NextCloud - nelze přistupovat do datové složky

Příspěvek od Din0 »

to:d OndrejCZE
Měl bych dotaz zda jsi nějak už dořešil Nextcloud, také s tím bojuji, zkoušel jsem verzi VM
"https://www.hanssonit.se/nextcloud-vm/" ta vypadá dobře jen s certifikátem problém a přídání domény přístupu v php..změním a stejně se nepřipojím
Pak zkouším Docker a taky vypadá OK.
Ale u žádné verze nemohu připojit datové složky ze NASU jako místní externí úložiště
Můžeš poradit?
Díky ALeš
Qnap TS-253D 16 GB
Uživatelský avatar
OndrejCZE
Příspěvky: 12
Registrován: 22 zář 2022, 12:52
Kontaktovat uživatele:

Re: DOCKER / NextCloud - nelze přistupovat do datové složky

Příspěvek od OndrejCZE »

Zdar,
sorry. Nepřišlo mi upozornění, tak odpověď až nyní..

Udělal jsem to nakonec přes Docker, jenže mi to asi po 2 měsících zase spadlo. Ale instalace byla rychlá s tím (a i to perfektně běželo narozdíl Raspberry Pi4 s 8GB paměti), že jsem jen v adminu NC namapoval jako by sdílené složky, tak jsem se na to VY...
A mám to pořešeno že dokumenty a odpad synchronizuji přes Qsync a fotky klasicky přes QuMagie.

Jak jsi to vyřešil ty, když jsi neměl odpověď?

Btw ten server znám z doslechu od známých, kterí na tom mají rozjeté IPTV servery a je to za super prachy. Jen se tam myslím platí za přenos dat nebo jak to je. Kdysi jsem to studoval, ale už fakt nevím :-(
xBenny82
Příspěvky: 17
Registrován: 21 úno 2023, 19:36
Kontaktovat uživatele:

Re: DOCKER / NextCloud - nelze přistupovat do datové složky

Příspěvek od xBenny82 »

Rozbehano normalne jako webove stranky na web serveru s mariadb. Vnitrni slozky z NASu jdou normlane pridat.
Qnap TS-673A-32G
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti