Video Station - lze změnit IMDb

Diskuze nad všemi aplikacemi v NAS a balíčků QPKG.
Odpovědět
jirka.sulkov
Příspěvky: 9
Registrován: 19 črc 2020, 18:49
Bydliště: Plzeňsko
Kontaktovat uživatele:

Video Station - lze změnit IMDb

Příspěvek od jirka.sulkov »

Můžu změnit zdroj dat z původního IMDb na český ČSFD nebo asi raději úplně vypnout?
Protože po načtení dat se změní zobrazovaný název filmu když seznam procházím přes smartTV.
Ruční přepsání nepomůže, za pár minut se vrátí původní název.
Jako perličku: k filmu Thor 2011 mi to dalo: Theo van Gogh / romance 1994. :D
Doplnění:
Tak na 99% bych rád vypnul, bloknul, zakázal nebo jinak omezil načítání těchto dat. U mnoha českých starých černobílých filmů "pro pamětníky" mě to přiřadilo "Talk Show". A tak mám 20x talk Show v seznamu a nepoznám co je to za film dokud jej nepustím. Kdepak soudruzi z NDR udělali chybu? Co takhle na hlavním routru zakázat celou doménu? Akorát nevím jak.
jirka.sulkov
Příspěvky: 9
Registrován: 19 črc 2020, 18:49
Bydliště: Plzeňsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Video Station - lze změnit IMDb

Příspěvek od jirka.sulkov »

Zatím jsem to vyřešil tím, že jsem si vytvořil vlastní názvy kategorií typu obecné bez IMDb.
Ted probíhá reindex a uvidíme.
jirka.sulkov
Příspěvky: 9
Registrován: 19 črc 2020, 18:49
Bydliště: Plzeňsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Video Station - lze změnit IMDb

Příspěvek od jirka.sulkov »

Tak skoro po dvou letech a stále žádná reakce na chování aplikace VideoStation. Já se ozývám jen proto, že když jsem ji tenkrát přestal používat a zastavil ji, ale neodinstaloval, přesto nedávno mi přišla výzva k povinné aktualizacei. Ta se provedla automaticky. Tak aby mě to dál už netrápilo odinstalovat jsem celou skupinu Multimédia a její podaplikace, jako Video, Photo,Music apod. A hotovo.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti