HD Station 3.1.2

Diskuze nad všemi aplikacemi v NAS a balíčků QPKG.
Odpovědět
teplyvla
Příspěvky: 12
Registrován: 01 zář 2017, 20:25
Kontaktovat uživatele:

HD Station 3.1.2

Příspěvek od teplyvla »

Dobrý den, zaznamenal jsem problémy s novou verzí HD Station 3.1.2 s vazbou na KODI. Nová verze HD Station si vezme spoustu RAM a CPU... IOTOP spustit nejde vůbec... Poslal jsem do na QNAP a komunikaci vložil níže ... Pokud se neukáže, že je to chyba HD Station, tak bude nutné předělat balíček KODI, jinak je nová verze HD Station nepoužitelná...
mám TS-453Bmini...


Posted on: 10 November 2017 06:33 PM
Dobrý den, nová verze HDstation 3.1.2, která mi byla automaticky nabídnuta zabírá podstatně více CPU a RAM. Po reinnstalaci na původní verzi 3.1.C je to OK...

HD Station 3.1.2 v klidovém stavu zabralo 30% CPU a 602 MB paměti.
Po navrácení na verzi 3.1.C v klidovém stavu zabralo 0,12% CPU a 235 MB paměti.
H
vt
------------------
Posted on: 13 November 2017 02:36 PM
Dobry den,
muzete potvrdit, jake aplikace mate nainstalovany?
Dle vyvojaru se toto na nove verzi muze stat, pokud pouzivate nejake nepodporovane aplikace jako je napr. KODI. Pokud se to bude dit take pouze s oficialnimi aplikacemi, dejte vedet, zalozim novy bug report.
Diky
Best regards,
Lukas Zemina
---------------------
Posted on: 13 November 2017 05:39 PM
Dobrý den, máte pravdu, mám tam kodi... Mohu Vás požádat o specifikaci změn v HD Station (pokud je to veřejný údaj), které byly v nové verzi 3.1.2 provedeny... Předal bych to na qnapclub.cz, který instalační balíček kodi připravuje...
Děkuji vt
-------------------
Posted on: 15 November 2017 12:09 PM
Dobry den,
vzhledem k tomu, ze changelog nikde online dostupny neni, jsem se poptal primo produktoveho manazera a zmeny jsou takoveto:
HD Station for 3.2.x:
1. Containerized the HD Station
2. Support the external graphic card for x77 series
Problem by tedy mohl byt v zmene cislo 1.
PM chtel jeste dalsi informace k problemu, predam mu je tedy a pokud bych pro vas mel neco noveho, ozvu se.
Diky
Best regards,
Lukas Zemina
--------------------------------
Posted on: 16 November 2017 11:11 AM
Dobry den,
je mozne, ze problem se vyskytuje jeste mimo KODI, takze jsem po diskuzi s PM predal informace o problemu vyvojarum. Jakmile se od nich dozvim nejake nove informace, ozvu se.
Diky
Best regards,
Lukas Zemina
teplyvla
Příspěvky: 12
Registrován: 01 zář 2017, 20:25
Kontaktovat uživatele:

Re: HD Station 3.1.2

Příspěvek od teplyvla »

Dobrý den, tak tady je aktualita...

Posted on: 20 November 2017 11:31 AM
Dobry den,
prave jsem dostal informaci od vyvojaru, ze se jedna o zavazny bug v HD Station 3.2.1. Tato verze byla tedy stazena z distribuce - odinstalujte ji prosim v Ovladacim panelu > HybridDesk Station a znovu nainstalujte, to by melo nainstalovat verzi 3.1.C, kde se problem nevyskytuje.
Chyba bude opravena v dalsi verzi 3.2.x, ktera by mela byt vydana v nasledujicich tydnech.

Diky

Best regards,
Lukas Zemina
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti