QNAP TS-230 - TEST a RECENZE cenově dostupné dvoudiskové domácí NAS

Recenze, testy, hodnocení , články o produktech firmy QNAP z jednotlivých IT magazínů.
Odpovědět
Uživatelský avatar
lars
Příspěvky: 2056
Registrován: 21 říj 2015, 21:43
Kontaktovat uživatele:

QNAP TS-230 - TEST a RECENZE cenově dostupné dvoudiskové domácí NAS

Příspěvek od lars »

QNAP_TS-230_DDWORLD.jpg

Mě osobně model QNAP TS-230 docela překvapil. Přece jenom za cenu pouze 4499,- (bez disků) jsem nečekal žádné zázraky. Ovšem během instalace, i samotného používání a testování jsem nenarazil na jediný problém. NASka je svižná, čemuž značně pomáhá 4jádrový procesor a dostatečná operační paměť, což konkurence v této cenové hladině moc nenabízí. Jenom těch vyskakujících oken je podle mohl názoru trošku moc a nezkušeného uživatele to může snadno zmást. V tomto ohledu mi přijde o něco příjemnější nastavení u konkurenčního ovšem dražšího Synology, který jde prostě víc naproti lidem, co tomu vůbec nerozumí a zbytečně je nezaplavuje informacemi, kterým stejně většina z nich nerozumí. Naštěstí není problém si toto vypnout. Každopádně kdo už někdy nějakou tu NASku provozoval, bude určitě nadšen tím, co všechno lze nastavit. Opravdu není problém u toho vysedávat celý den a prostě si hrát s odladěním do maximální spokojenosti.

Celý článek: http://www.ddworld.cz/pc-a-komponenty/p ... i-nas.html
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti