Fórum QNAPclub.cz
Česká komunita - QNAP NAS

QNAP NAS s 10GbE SFP+ a propojení se switchem HPE OfficeConnect 5 + 2 SFP+

Pevné disky, IP kamery, USB wifi klíčenky, Aplikace třetích stran a další.
Uživatelský avatar
lars
Příspěvky: 558
Registrován: 21 říj 2015, 21:43
Kontaktovat uživatele:

QNAP NAS s 10GbE SFP+ a propojení se switchem HPE OfficeConnect 5 + 2 SFP+

Příspěvekod lars » 15 úno 2019, 09:56

K propojení QNAP NAS a switche, kde je v obou případech 10G SFP+ můžete použít kompatibilní transceivery dle kompatibilního seznamu, anebo QNAP Direct Attach SFP+ kabel v různých délkách.

Nicméně, je možné toto provést například pomocí transceiverů z nabídky webu www.alternativo.cz , a to konrétně:

SFP-PLUS-SR-HPE (J9150A OEM) - SFP+ transceiver 10GBASE-SR/SW, multirate, MM, OM3-300/OM2-82/OM1-33m, 850nm VCSEL, LC duplex, DMI , HP kompatibilní
+
SFP-PLUS-SR-CIS (SFP-10G-SR OEM) - SFP+ transceiver 10GBASE-SR/SW, multirate, MM, OM3-300/OM2-82/OM1-33m, 850nm VCSEL, LC duplex, DMI , Cisco kompatibilní
+
OPA-OM3-LC/LC-1D-ZX - Patchcord optický MM OM3 50/125, LC-LC, 1m, LSOH aqua dup. 2x 2,8mm, I/L 0,2dB, R/L -35dB, OEM ZCOMAX

Zpět na „Kompatibilita - Hardware a Software“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

cron

Hledání

Nothing to display.

Přihlášení