změna hesla u již existujícího share linku

FTP server, Souborový server, DDNS, SAMBA, AFP, NFS
Odpovědět
paternoster
Příspěvky: 72
Registrován: 05 led 2022, 16:38
Kontaktovat uživatele:

změna hesla u již existujícího share linku

Příspěvek od paternoster »

Je možné v File station nějak změnit Heslo již aktuální nasdílené složky? (případně deaktivovat/aktiovat heslo).
A případně změnit titulek okna ("Share link") a nebo uvítací hlášku

Kód: Vybrat vše

<div style="display: none">
I've shared the following file(s) or folder(s) with you. You can access it via File Station.
&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;

</div>
A naprosto nejvíc je pro mě celkem důležitý jazyk. Pro některé starší lidi je problém mít to celé v angličtině a nedokážou triviálně zjistit, že se mění ikonkou globusu vpravo nahoře. A nebo pro kolegy z polska potěšit, že jim nastavím rodný jazyk share linku


Nějaká customizace by se hodila, a ta změna hesla taky celkem.
QNAP bug hunter
Uživatelský avatar
lars
Příspěvky: 2059
Registrován: 21 říj 2015, 21:43
Kontaktovat uživatele:

Re: změna hesla u již existujícího share linku

Příspěvek od lars »

Díky za požadavky. Předal jsem to na QNAP, tak uvidíme.
Plus jsem tam připsal možnost volby vlastního loga, které by se na webové stránce v rámci ShareLink ukázalo ;)
Uživatelský avatar
lars
Příspěvky: 2059
Registrován: 21 říj 2015, 21:43
Kontaktovat uživatele:

Re: změna hesla u již existujícího share linku

Příspěvek od lars »

"Je možné v File station nějak změnit Heslo již aktuální nasdílené složky? (případně deaktivovat/aktiovat heslo)." - ano, toto je možné provést přímo ve FileStation (viz přiložený screenshot).
Tzn. ve FileStation v levém menu vyberte "Správa odkazů ke sdílení", tam klikněte na sdílený soubor, v horní části klikněte na ikonku "Znovu sdílet", otevře se nové okno a uprostřed zvolte "Pouze upravit odkaz" a tam už lze heslo změnit nebo zrušit.
Snímek-obrazovky-2023-08-02-v 9.42.28.jpg
paternoster
Příspěvky: 72
Registrován: 05 led 2022, 16:38
Kontaktovat uživatele:

Re: změna hesla u již existujícího share linku

Příspěvek od paternoster »

Díky, vůbec mě to nenapadlo, že to může být schované pod "Znovu Sdílet" a (kdybych ho otevřel)že se v skoro stejném dialogu bude drobná změna v záložce "pouze změnit link" (při novem sdilrni tušim že to je "pouze vyrobit odkaz"). Čistě náhodou jsem to šel zkusit teď na mobile s anglickym UI a tam to je Re-Share, což myslím že by taky nepomohlo
QNAP bug hunter
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 hostů