nemoznost behu desktop aplikace i podobu neprihlaseni uzivatele??

Témata týkající se správy systému, jako jsou SNMP, nastavení napájení, logování, S.M.A.R.T. statusy a bezpečnostní služby.
Odpovědět
andzin
Příspěvky: 7
Registrován: 21 pro 2020, 17:53
Kontaktovat uživatele:

nemoznost behu desktop aplikace i podobu neprihlaseni uzivatele??

Příspěvek od andzin »

Je to standartni chovani ze aplikace jako napriklad Resource monitoring nedokaze bezet pokud neni uzivatel prihlaseny?

Staci par minutovy restart pocitace, pri opetovnem prihlaseni se otevre sice okno aplikace ale je videt ze aplikace se spousti znovu a veskere nactene hodnoty zacinaji od 0.

U ostatnich aplikaci to nedokazi dobre poznat, nicmene vicemene se to pokazde jevi tak ze okna se znovy spousti misto toho aby bezeli na pozadi jak to ma Synology.

Jsem u Qnap novy po prechodu od Synology zatim nachazim jen nelogicke veci ci primo nedodelky. Tak by mne zajimalo zda to treba neni konkretne mym modelem (932PX)
Naposledy upravil(a) andzin dne 22 pro 2020, 12:40, celkem upraveno 1 x.
andzin
Příspěvky: 7
Registrován: 21 pro 2020, 17:53
Kontaktovat uživatele:

Re: nemoznost behu aplikace bez prihlaseni??

Příspěvek od andzin »

Kupriklad chybejici informace o systemu na miste kde by ocividne mely byt

A odpoved QNAP Supportu dotaz zda mam posledni verzi i presto ze jsem jim pribalil systemove logy kde to lehce mohou zjistit.
Přílohy
missing system info.JPG
Uživatelský avatar
lars
Příspěvky: 2049
Registrován: 21 říj 2015, 21:43
Kontaktovat uživatele:

Re: nemoznost behu desktop aplikace i podobu neprihlaseni uzivatele??

Příspěvek od lars »

Tak na žádných QNAP NASkách se mi ještě nestalo, že by tam chyběly informace viz váš screenshot.
Každopádně je fajn, že jste kontaktoval helpdesk, ti by měli situaci kompletně pomoct vyřešit ;)
andzin
Příspěvky: 7
Registrován: 21 pro 2020, 17:53
Kontaktovat uživatele:

Re: nemoznost behu desktop aplikace i podobu neprihlaseni uzivatele??

Příspěvek od andzin »

Zatim se k tomu nevyjadrili, nevim zda to nezapadlo v jinych problemech co jsem hlasil.

Jo a zajimave je, ze mi to tam vyskocilo kdyz jsem vypnul cachovani pres SSD u volume kde bezi system. Po restartu to ovsem zase zmizelo. Ocividne nejaky sotek :)

Z meho pohledu banalita, mam tam vetsi trable :(
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti