Stránka 1 z 1

nastavení LAN

Napsal: 27 pro 2018, 13:32
od Lukaspre
Zdravím,
mohu se zeptat mám poslední verzi FW na TS-231P.
Problém mám v tom, že pokud kliknu na "Kontrola aktualizací" napíše mě NAS : Nelze provést aktualizaci firmware. Ověřte prosím sítové připojení .... . Přitom NAS je na internetu vidím i nějaký příchozí a odchozí pohyb. Lze se na něj připojit i z venčí přes pevnou IP.
Nejde mě také v DownloadStation 5 stahovaní např torrentu. Vůbec se mě nerozjede stahování. Pokud chci stáhnout soubor z odkazu např z uložto stahování se rozjede.
Pokud kliknu na ControlPanel - Sítový a virtuálbní přepínač - vyběhne mě hláška "Sítový a virtuální přepínač opravil chyby v původní konfiguraci systému během migrace do systému QTS 4.3.5 Nastavení DNS jsou dostupná na každém adaptéru. POkud jste před migrací zvolili možnost Pevné nastavení DNS, budou nyní pro každý adaptér vybrána první dvě aktivní nastavení"
DNS jsem zkoušel na každém adaptérů bud napevno co mám od poskytovatele nebo auto. Zkoušel jsem také odpojit jeden z LAN a bez úspěchu.

POkud chci stahovat torrent z např PC jde bez problému. Zkoušel jsem na síti nechat připojenou jenom NAS a také bez úspěchu.

V minulosti vše jelo. Nehrabal jsem se v tom...

díky

Re: nastavení LAN

Napsal: 03 led 2019, 16:54
od lars
Zkoušel jste kontaktovat QNAP technickou podporu přes helpdesk?
Pomohli vám?
Co vám odepsali?

Re: nastavení LAN

Napsal: 04 led 2019, 10:19
od Lukaspre
Dobrý den,
nakonec jsem se dočetl někde že stačí resetovat nastavení NAS + nainstalovat aplikaci Malware Remover. Tímto vyřešeno.

Re: nastavení LAN

Napsal: 04 led 2019, 11:25
od calltrace
K te Download station - nepouzivate cztorrent ? Nedavno zmenili autentizacni protokol na vyssi verzi, a ta zatim neni podporovana v Download Station - resenim je v tuto chvili napr rtorrent zde : https://qnapclub.eu/en/qpkg/376